close

Szanowni Państwo!

Chcieliśmy zapewnić, że w związku z obecną sytuacją w Polsce wszystkie zamówienia oraz dostawy są w dalszym ciągu realizowane. My jak i nasi dostawcy nadal pracujemy, więc nie będzie wpływało to negatywnie na efektywność i terminowość firmy. Na ten szczególnie trudny czas dla klientów, którzy zechcą odwiedzić nas w biurze wprowadziliśmy dodatkowe procedury oraz ograniczenia, aby dbać o Państwa jak i Nasze bezpieczeństwo.

Zachęcamy jednak do kontaktów telefonicznych oraz mailowych.

Pozdrawiamy i życzymy zdrowia! Firma MEBLOMATEX

E-sklep
Strona główna Meblomatex Materace Na Wymiar Materace Meblomatex Materace Na Wymiar Materace kieszonkowe na stelażu drewnianym

Materace kieszonkowe na stelażu drewnianym


Materac na stelażu drewnianym
 to połączenie tradycyjnego materaca z drewnianym stelażem. 

 

Stelaż wykonany z drewna sosnowego  do którego można przymocować nóżki o różnej wysokości.

Takie rozwiązanie pozwala umieścić materac bezpośrednio na podłodze, nie jest wtedy wymagane dodatkowe wsparcie
w postaci łóżka.

 

 

  

 

 

Materac kieszonkowy wykonany ze sprężyn o średnicy 1,8mm, inna nazwa to sprężyny woreczkowe. Nazwa pochodzi od tego, że każda sprężyna umieszczona jest w osobnym woreczku – czyli kieszonce wykonanej z trwałego materiału. Sprężynki nie są ze sobą bezpośrednio połączone jak w przypadku sprężyn bonellowych, ale połączono boki kieszonek w których znajduje się sprężynka.
Rozwiązanie takie powoduje tzw.elastyczność punktową.

 

Pozostawia to działaniu sprężyn pełną swobodę, gdy ugina się jedna sprężyna nie pociąga to za sobą ugięcia pozostałych sprężyn materaca, a co za tym idzie dokładnym dopasowaniem się do sylwetki.  

 

  

 

 

 

Materace kieszeniowe są jednymi z najczęściej wybieranych przez klientów materacy. Idealnie zdają egzamin zarówno jako materace jednoosobowe jak i dwuosobowe.

  
 

Wszystkie nasze materace
to w 100% polskie produkty.

 

 

Zalety: