close

Szanowni Państwo!

Chcieliśmy zapewnić, że w związku z obecną sytuacją w Polsce wszystkie zamówienia oraz dostawy są w dalszym ciągu realizowane. My jak i nasi dostawcy nadal pracujemy, więc nie będzie wpływało to negatywnie na efektywność i terminowość firmy. Na ten szczególnie trudny czas dla klientów, którzy zechcą odwiedzić nas w biurze wprowadziliśmy dodatkowe procedury oraz ograniczenia, aby dbać o Państwa jak i Nasze bezpieczeństwo.

Zachęcamy jednak do kontaktów telefonicznych oraz mailowych.

Pozdrawiamy i życzymy zdrowia! Firma MEBLOMATEX

E-sklep
Strona główna Meblomatex Materace Na Wymiar O Firmie

O Firmie

 

 

Szanowni Państwo!
Dnia 14.05 (sobota) zamknięte!


Za utrudnienia przepraszamy.

 

 Firma nasza specjalizuje się w produkcji materacy od ponad 20 lat.

 

Doświadczenia i obserwacje zdobyte przez lata pozwalają nam na produkcję solidnych materacy, które zaspokoją Państwa oczekiwania.
Do produkcji materacy stosujemy surowce najwyższej jakości co ma niezmiernie duży wpływ na zdrowie i komfort wypoczynku.
Różnorodność naszej produkcji pozwala nam wyprodukować wersję materaca w dowolnym wymiarze i wg życzeń klienta.


Wybierając nasz materac gwarantujemy Państwu
ZDROWY I PRZYJEMNY KLIMAT SNU.


Godziny otwarcia:

Pon. - czw.: 8:00 - 17:00
Pt.: 8:00 - 15:00
Sobota: 11:00 - 14:00

 

 

 

W przypadku przesyłania przez Państwa danych osobowych do firmy MEBLOMATEX, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych jest MEBLOMATEX Aneta Włodarczyk z siedzibą w Swarzędzu, ul.Żytnia 18, tel.61 651 51 70
2) dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie we wskazanych celach 
i nieprzetwarzane niezgodnie z tymi celami
3) dane osobowe przechowywane są przez okres nie dłuższy niż do realizacji wskazanego celu lub przez okres określony w odrębnych przepisach
4) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody, jeśli przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych
5) macie Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
6) podanie danych jest dobrowolne i w zależności od celu przetwarzania może wynikać z umowy, warunków współpracy, wykonania obowiązku określonego w przepisach prawa. Bez podania danych osobowych osiągnięcie celu, w którym dane są przetwarzane, może być niemożliwe.
Niniejsza informacja ma charakter informacyjny.